Home » SEX HİKAYELERİ » Erotik Hikayeler » Oğlumun Arkadaşıyla Seks Hikayesi

1Keremle Benim Çılgın Korkulu Seks Hikayesi

Bu seks hikayemde korku, heyecan ve zevk bir arada. Kerem’le oğlum uzun zamandır arkadaştılar. Bize gelir yemekler yer film izlerlerdi. Ama benimle pek sohbet etmezdi Kerem. Yine günlerden bir gün kapı çaldı açtım. Gelen keremdi. Muratı sordu bu arada murat benim tek oğlum 24 yaşında. Her neyse Murat dışarı çıktı 2 saate kadar gelirim demişti. İçeri aldım Kerem’i. İşim olduğunu söyledim rahat etsin diye dilerse Muratın odasına dilerse salonda kalmasını söyledim. Yanından ayrıldım. Ortalığı toparladıktan sonra rahatlamak için duşa girdim. Duştayken Kerem kapıya gelmiş ve bana seslenmiş duymamışım gayri ihtiyari kapıyı açınca beni çıplak bir şekilde gördü. İkimizde kıpkırmızı olduk. Özür dileyerek hiçbir şey olmamış gibi çıktı. Bende duşumu aldıktan sonra odama geçtim. Giyinirken perdenin  hareket ettiğini farkettim. Buraya kadar her şey normaldi. Seks Hikayeleri hakkında fazla bilgim yok dilerim sıkmıyorumdur. Neyse perdeye yaklaştım araladım birde ne göreyim Kerem. Birden şaşırdım ama bana tek dediği kelime dayanamadım oldu. Nasıl yani dedim benden etkilendiğini bunun bir hata olduğunun farkında olduğunu ama kendine engel olmadığını söyledi. Bir yandan teyze diye hitap ediyor bir yandan seks düşüncesin verdiği sertleşmiş organını saklamaya çalışıyordu. Dul bir bayan olarak genç bir delikanlının benden etkilenmesi seks hikayesi olarak aslında çok hoşuma gitti nasıl tepki vereceğimi bilmiyordum. Bunlar yaşanmadı Kerem dedim şimdi Murat’ın odasına git Murat’ı bekle dedim. Bana çıkmak istemediğini beni arzuladığını bunun normal olduğunu tek sorunun oğlumun arkadaşı olmam mı gibi bir cümle kurdu. Birden benim için mantıklı bir durum oluşmuştu. Hak vermiştim.

Dul Bir Bayandan Genç Delikanlıya Doyumsuz Seks Hikayesi

Haklısın ama bu yanlış dedim. Bende istiyordum. Uzun yıllardır bir erkek kokusunu duymayı. Hatta bu genç ateşli bir erkekse  daha iyi olurdu. İçimdeki yalnızlığı alabiliridi. Bana bırak kendini yıpratmayı dedi. Bizim gibi çok insan var istiyorsan neden olmasın dedi. Ama beni beğenmiyorsan yine her zamanki kerem olarak kalabilirim dedi. Bende hoşlandığımı ama yanlış olduğunu tekrar söyledim. Hoşlandığımı dillendirince seks için üzerime atladı. Bırak hayata bir kez geliyoruz dedi ve beni rahatlattı. Üzerimde sıcak ateşli bir erkek vardı. Bütün bir vücudumu bir anda dilleiyle ıslattı. Kendimi salmıştım. Artık hiç bir şey düşünmüyordum. O anı yaşıyordum. İçime girdiğinde uzun zamanın verdiği acemiliği onun azgın deneyimiyle alt üst ettim. Doyasıya bir seks hikayesine ne sahip oluyordum.Bacaklarım arasında diliyle yaptıkları her şeye değerdi. Tam doyuma ulaşmıştıki. Kapı açıldı hemen toparlanmaya geçtik ama Murat hızlıca yukarı çıktı. Anne diye sesleniyordu. Müsait olmadığımı söyledim. Girmedi içeri. Ama kapıda Kerem’in ayakkabıları vardı. Odadan seslendim Kerem geldi odana geçti yavrum dedim. Odasına yöneldiğini anladığımız bir anda

HEyecan ve Adrenalin Yaşatan Seks Hikayesi

Kerem tuvalate koştu. Ne heyecanlı seks hikayesi dimi.Sonra hiç birşey yaşanmamış gibi iki arkadaş oyun oynadılar ne kadar ilginç bir seks hikayesi değilmi. Klasik aslında. Tam tadına doyamadım ve her şey yarım kalmıştı.Seks hikayelerinde bu durum sinir buzucu hale gelebiliyor biliyorum. Devamı var merak etmeyin. Her neyse seks hikayesine devam,  akşam Kerem gitmeliyim gibi bir cümle kurunca Yemeğe kal dedim hatta burda kalsana gibi bir cümle kurdum. Oğlumda beni tastikler gibi Kereme tabi ya burada kal dedi. Kerem hiç tereddüt etmeden tabiki neden olmasın dedi. Gece geç saatlere kadar oturdular. Yatma zamanı gelince Kerem’e seks için benim yan odamdaki odayı hazırladım oglumun odası uzaktı bize. Ama yaptığımız şey tehlikeliydi. Ama güzel olanda buydu heyecan verici seks hikayesi daha etkili hale geliyordu. Herkes yatmıştı kapım aralandı ve içeri kerem girdi. Fısıltılı konuşmaların ardından beni sabaha kadar becerdi. Sabah olduğunda ikimizde de mutlu bir ifade vardı. Ama oğlumun yüzüne bakmaya utanıyordum. Birden durdum bunun bir suç olmadığını düşündüm. Ertesi gün Muratı 1 haftalığına halasına şehir dışına gönderdim. gider gitmez bir hata sürecek bir seks hikayeleri koleksiyonu için Kerem geldi. Doyumsuz zevk dolu bir dul kadınla seks yapmanın tadı çıkıyordu.  Artık istekli hür bir bayandım benimde isteklerim arzularım ve seks hayatım vardı.

Engeller kalmıştı. O günden sonra Kerem’i bir daha göremedim. Yurt dışına okumaya gitmişti. Ama benimde arzularım vardı ve canlı sohbet hatlarına dul bayanlarla sohbet etmek isteyenlerin arasına katıldım. Şimdi bayan sohbet numarası sitesinde erkeklerle seks hikayelerimi paylaşıyorum. Seks hikayelerimi telefonda anlatmamı istersen beni numaradan ara. Ben seks yapmayı seven ve yaşadığım deneyimleri seks hikayeleri bölümünde paylaşan çocuklu dul bir bayanım.

One thought on “Oğlumun Arkadaşıyla Seks Hikayesi

Comments are closed.